“EUROCLIMA” servis mərkəzləri - Azərbaycanın bütün rayonlarında
Şirkətimiz "EUROCLIMA" 2006-cı ildən Azərbaycan bazarındadır. Əvvəlcə yalnız istilik sistemi ilə məşğul olurduqsa, indi əlavə olaraq kondisioner və havalandırma sistemlərinin də satışı, montajı və servisini ilə məşğuluq.
Şirkət müştərilərin ehtiyaclarını və sosial səviyyəsini nəzərə alaraq müəyyən xidmətlər göstərir. Bu məqsədlər üçün üç şirkətlə – İtalyanın "IMMERGAS", Cənubi Koreyanın "NAVIEN" və Çinin "VANWARD" şirkətləri ilə müqavilələr bağlamışıq.
"EUROCLIMA"nın iki böyük servis mərkəzi, böyük ehtiyat hissələri bazası, 8 xətli çağrı mərkəzi (*5252) (eyni zamanda 8 müştəriyə xidmət edə bilər) var və 24 saat ərzində xidmət göstərir. Onu da qeyd etmək lazımdır ki, biz aşağı qaz təzyiqində belə işləyən kombilər satırıq.
"EUROCLIMA"nın servis mərkəzləri Azərbaycanın bütün rayonlarında fəaliyyət göstərir. Müştərilər Bakıdan gələn ustanı çox gözləməli və onun xidmətlərinə görə üç qat baha ödəniş etməli deyillər. Biz həmçinin azad edilmiş rayonlarda mərkəzlər açmağı planlaşdırırıq. Ola bilər ki, Şuşa şəhərindən başlayaq. Hazırda servis mərkəzlərimiz Tərtər, Ağdam və Füzuli rayonlarında işləyir.
"Aquatherm Baku" sərgisində birinci il deyil ki, iştirak edirik. Bu tədbir sayəsində imicimizi yaxşılaşdırmışıq, hər dəfə yeni müştərilər tapırıq, layihəçilərə və mühəndislərə yeni məhsullar barədə məlumat veririk.

Сервисные центры EUROCLIMA – во всех регионах Азербайджана
Наша компания EUROCLIMA на азербайджанском рынке с 2015 года. Если сначала мы занимались только отопительной системой, то сейчас производим кондиционеры и системы вентиляции.
Компания, учитывая потребности и социальный уровень клиентов, предоставляет определенные сервис-услуги. Для этих целей мы заключили договоры с тремя компаниями – итальянской IMERGAS, южно-корейской NAVIEN и китайской VANVA.
EUROCLIMA имеет два больших сервисных центра, огромную базу запчастей, call-center (*5252) с 8 линиями (одновременно может обслуживать 8 клиентов), а также оказывает услуги в течение 24 часов. Также важно отметить, что мы продаем комби, которые работают даже при слабом давлении газа.
Сервисные центры компании функционируют во всех регионах Азербайджана. Клиентам не нужно долго ждать мастера из Баку и втридорога оплачивать его услуги. Также мы планируем открыть центры в освобожденных районах. Возможно, начнем с города Шуша. Сейчас наши сервисы работают в Тертерском, Агдамском и Физулинском районах.
На выставке Aquatherm Baku участвуем не первый год. Благодаря этому мероприятию, мы улучшили свой имидж, каждый раз находим новых клиентов, информируем проектировщиков и инженеров о новой продукции.