Biometrik yoxlama metodlarının geniş imkanları
Fuad Binaktari, “ZKTeco” şirkətinin Azərbaycanda icraçı direktorudur. Şirkət girişə nəzarət və videomüşahidə sistemləri, xüsusilə də biometrik sistemlər sahəsində texniki avadanlıqların və proqram platformalarının istehsalı üzrə ixtisaslaşmışdır.
“ZKTeco” şirkətinin əsas fəaliyyət istiqamətləri biometrik yoxlama metodlarının inkişafı, “İnsan + Avtomobil + Obyekt” konsepsiyasına əsaslanan ağıllı girişə nəzarət proqramlarının tətbiqi, həmçinin “ZKTeco+” ağıllı ofis bulud platformasının imkanlarının genişləndirilməsindən ibarətdir.
Bundan əlavə, sərgi çərçivəsində ziyarətçilərə müxtəlif texnoloji avadanlıqlar təqdim olunur. Şirkət tərəfindən istehsal edilən qatlanan oxlu LED göstəricili yüksək sürətli şlaqbaum servo motoru etibarlı ötürücü konstruksiyaya malikdir və yüksək temperatura davamlı idarəetmə paneli ilə təchiz olunub. Eyni zamanda turniketlər, girişə nəzarət cihazları, barmaq izi skanlama və üz tanıma funksiyalarına malik smart kilidlər, videodomofonlar və digər müasir həllər nümayiş etdirilir.
“Road & Traffic” sərgisi çərçivəsində yeni tərəfdaşlar və müştərilərlə əməkdaşlıq imkanlarının genişlənməsi gözlənilir. Şirkət yeni biznes tərəfdaşları və distribyutorlarla əməkdaşlığa açıqdır, tərəfdaşlara əlverişli şərtlər, yüksək keyfiyyətli və geniş çeşiddə sertifikatlaşdırılmış məhsullar təklif olunur.

Широкие возможности биометрических методов верификации
Наша компания специализируется на выпуске технических средств и программных платформ в сфере систем контроля доступа и видеонаблюдения, и в первую очередь – биометрических систем.
Основные направления ZKTeco – расширение возможностей биометрических методов верификации, программного обеспечения умного контроля доступа «Человек + Автомобиль + Объект» и облачной платформы ZKTeco+ Умный офис.
Кроме того, сегодня на выставке мы представляем посетителям разное оборудование. К примеру, высокоскоростной шлагбаум с LED-индикатором со складывающейся стрелой, произведённый нашей компанией, оснащён серводвигателем, надёжной конструкцией трансмиссии, устойчивой к высоким температурам панелью управления. А также турникеты, устройства контроля доступа, Smart замки со сканированием отпечатка пальца, с распознаванием лица, видеодомофоны и другие.
От выставки Road&Traffic мы ожидаем новых партнёров и клиентов. Здесь присутствуют разные компании, и нам бы очень хотелось наладить с ними контакт. Наша компания всегда открыта для сотрудничества с новыми бизнес партнёрами – дистрибьюторами. Своим партнёрам мы предлагаем выгодные условия для сотрудничества, а также сертифицированную продукцию отличного качества и широкого ассортимента.