“Euroclima” şirkəti dünyaca məşhur brendi Azərbaycana gətirir
(®) Bu gün “Four Seasons Hotel”də Azərbaycanın mühəndislik sektorunda öz nüfuzu ilə seçilən “Euroclima” şirkəti ilə “ZKTeco” Çin şirkətinin əməkdaşlığına həsr olunan tədbir keçirilib.
Tədbirdə “ZKTeco” Çin şirkətinin rəsmiləri, ictimaiyyət nümayəndələri, memarlar və media mənsubları iştirak ediblər.
Tədbirdə çıxış edən “ZKTeco” şirkətinin rəsmisi Boris Yanqın sözlərinə görə, sözügedən brend Çində biomretrik texnologiyalar üzrə aparıcı şirkətdir və "Euroclima" ilə əməkdaşlıq müqaviləsi onlar üçün böyük qürurdur.
“Euroclima” şirkətinin rəhbəri Aslan Abdullayev isə şirkətin fəaliyyətindən söz açaraq, uğurlarından danışıb. Bildirib ki, Azərbaycanın inşaat sektorunda öz sözünü deyən, dünya şöhrətli istehsalçıların məhsullarının idxalı, satışı, layihələndirilməsi, montajı və montaj sonrası servisi ilə məşğul olan yerli “Euroclima” şirkəti 20 ilə yaxındır ki, fəaliyyət göstərir.
““Bayıl Bay Tower”, “Baku Bay Tower”, “Bravo” marketlər şəbəkəsinin 48 filialı, McDonald”s restoranlar şəbəkəsinin 6 filialı, Univerium (AZDNSU), Amrahbank, Qəbələ rayonunun Nohur Qışlaq kəndindəki “Cümə Məscidi”, “Wyndham Garden hotel”, “İnterContinental hotel”, Suraxanı gəmi muzeyi, “Dalğa Plaza” iş mərkəzi, “Baku Modern School” və digər bu kimi 100-ə yaxın sosial əhəmiyyətli binaların mühəndislik işləri “Euroclima”nın adı ilə bağlıdır. “Euroclima” şirkətinin ən qürurlu layihəsi isə strateji əhəmiyyətli “Zəngilan Hava Limanı”dır”.
Çıxışlardan sonra hər iki şirkətin fəaliyyətini əks etdirən video-çarxlar nümayiş olunub.
Onu da qeyd edək ki, cəmiyyətin müxtəlif sahələrində komfort, rahatlıq və güvən üçün çalışan “Euroclima” şirkəti ZKTeco Çin şirkətinin ölkəmizdəki yeganə rəsmi təmsilçisidir.
ZKTeco - girişə nəzarət, təhlükəsizlik yoxlaması, parkinqin idarə edilməsi, ağıllı kilidlər və video nəzarət sistemlərinin istehsalı üzrə dünya üzrə aparıcı şirkətdir.

Компания «Евроклима» привозит в Азербайджан всемирно известный бренд
Сегодня в отеле «Four Seasons» состоялось мероприятие, посвященное сотрудничеству компании «Euroclima», одного из ведущих игроков инженерного сектора Азербайджана, с китайской компанией «ZKTeco».
В мероприятии приняли участие представители компании «ZKTeco» из Китая, общественные деятели, архитекторы и представители СМИ.
Выступая на мероприятии, представитель «ZKTeco» Борис Ян отметил, что данный бренд является ведущей компанией в Китае в области биометрических технологий, и выразил гордость по поводу заключения договора о сотрудничестве с «Euroclima».
Руководитель компании «Euroclima» Аслан Абдуллаев рассказал о деятельности и успехах компании, подчеркнув, что «Euroclima» вот уже почти 20 лет вносит весомый вклад в строительный сектор Азербайджана, занимаясь импортом, продажей, проектированием, монтажом и постмонтажным обслуживанием продукции известных мировых производителей.
«Bayıl Bay Tower», «Baku Bay Tower», сеть магазинов «Bravo» из 48 филиалов, 6 филиалов ресторанов McDonald’s, Univerium (АЗГАС), Amrahbank, мечеть Джума в селе Нохур Кышлаг района Габала, отели «Wyndham Garden» и «InterContinental», музей кораблей в Сураханы, бизнес-центр «Dalga Plaza», школа «Baku Modern School» и многие другие социально значимые объекты связаны с именем «Euroclima». Одним из самых значимых проектов компании является стратегически важный аэропорт в Зангилане.
После выступлений были показаны видеоролики, отражающие деятельность обеих компаний.
Стоит отметить, что компания «Euroclima», стремящаяся к созданию комфорта, удобства и надёжности в различных сферах общества, является единственным официальным представителем китайской компании «ZKTeco» в Азербайджане.
ZKTeco – ведущая мировая компания по производству систем контроля доступа, безопасности, управления парковками, умных замков и систем видеонаблюдения.